165/65 R15 81T ALL SEASON TA

TAURUS

165/65 R15 81T ALL SEASON TA

165/65 R15 81T ALL SEASON TA

3,520.00 ден

Out of stock

3,520.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500693 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

All Season

Додадовте производ во Вашата кошничка: