175/70 R14 84T CELSIUS

TOYO

175/70 R14 84T CELSIUS

175/70 R14 84T CELSIUS

4,640.00 ден

На лагер

4,640.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501445 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

CELSIUS

Тежински индекс

84

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: