185/55R16 83H ENERGY SAVER+ GRNX

MICHELIN

185/55R16 83H ENERGY SAVER+ GRNX

185/55R16 83H ENERGY SAVER+ GRNX

8,180.00 ден

На лагер

8,180.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008163 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Energy Saver +

Тежински индекс

83

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: