185/55R16 87H PRIMACY 4+ XL

MICHELIN

185/55R16 87H PRIMACY 4+ XL

185/55R16 87H PRIMACY 4+ XL

9,290.00 ден

На лагер

9,290.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503995 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

87

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: