185/55R16 83H EcoContact 6

CONTINENTAL
-10%

185/55R16 83H EcoContact 6

185/55R16 83H EcoContact 6

8,604.00 ден

На лагер

8,604.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019368 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiEcoContact 6

Тежински индекс

83

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: