185/55R16 87V PROXES COMFORT XL

TOYO

185/55R16 87V PROXES COMFORT XL

185/55R16 87V PROXES COMFORT XL

5,870.00 ден

На лагер

5,870.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022263 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES COMFORT

Тежински индекс

87

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: