185/55R16 83V PRIMACY 3

OUTLET 2021
MICHELIN
-20%

185/55R16 83V PRIMACY 3

185/55R16 83V PRIMACY 3

8,696.00 ден

На лагер

8,696.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500480-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: