185/55R16 83H CPC2

CONTINENTAL
-10%

185/55R16 83H CPC2

185/55R16 83H CPC2

6,480.00 ден

На лагер

6,480.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008550 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

83

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: