185/55R16 83V PRIMACY 3

MICHELIN
-10%

185/55R16 83V PRIMACY 3

185/55R16 83V PRIMACY 3

9,783.00 ден

На лагер

9,783.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500480 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: