185/55R16 87H PRIMACY 3 XL

OUTLET 2019
MICHELIN
-20%

185/55R16 87H PRIMACY 3 XL

185/55R16 87H PRIMACY 3 XL

7,816.00 ден

На лагер

7,816.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019029-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Outlet

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Тежински индекс

87

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: