185/55R16 83H UltraContact FR

CONTINENTAL
-10%

185/55R16 83H UltraContact FR

185/55R16 83H UltraContact FR

8,784.00 ден

На лагер

8,784.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500235 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

UltraContact

Додадовте производ во Вашата кошничка: