185/60R15 88T SNOW XL RI

RIKEN

185/60R15 88T SNOW XL RI

185/60R15 88T SNOW XL RI

3,640.00 ден

На лагер

3,640.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015304 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: