185/65R15 88T WinterContact TS870

CONTINENTAL
-10%

185/65R15 88T WinterContact TS870

185/65R15 88T WinterContact TS870

5,265.00 ден

На лагер

5,265.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023280 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: