195/50R16 84V N’blue HD Plus

NEXEN

195/50R16 84V N’blue HD Plus

195/50R16 84V N’blue HD Plus

4,920.00 ден

На лагер

4,920.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500596 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Додадовте производ во Вашата кошничка: