195/50R16 88V MP47 Hectorra 3 XL

MATADOR
-15%

195/50R16 88V MP47 Hectorra 3 XL

195/50R16 88V MP47 Hectorra 3 XL

4,981.00 ден

На лагер

4,981.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500373 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: