195/50R16 88V Wetproof XL

NOKIAN
-15%

195/50R16 88V Wetproof XL

195/50R16 88V Wetproof XL

6,749.00 ден

На лагер

6,749.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017098 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Wetproof

Тежински индекс

88

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: