195/50R16 88V PRIMACY 3 XL

MICHELIN
-10%

195/50R16 88V PRIMACY 3 XL

195/50R16 88V PRIMACY 3 XL

10,440.00 ден

На лагер

10,440.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022041 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Тежински индекс

88

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: