195/55R15 85H N’blue HD Plus

NEXEN
-10%

195/55R15 85H N’blue HD Plus

195/55R15 85H N’blue HD Plus

3,366.00 ден

На лагер

3,366.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500597 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Додадовте производ во Вашата кошничка: