195/55R15 85V Hectorra 5

MATADOR

195/55R15 85V Hectorra 5

195/55R15 85V Hectorra 5

5,150.00 ден

На лагер

5,150.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503875 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

Hectorra 5

Тежински индекс

85

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: