195/55R15 85V HIGH PERFORMANCE TA

TAURUS

195/55R15 85V HIGH PERFORMANCE TA

195/55R15 85V HIGH PERFORMANCE TA

3,360.00 ден

Out of stock

3,360.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA014541 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

High Performance

Тежински индекс

85

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: