195/55R15 85H CPC5

OUTLET 2019
CONTINENTAL

195/55R15 85H CPC5

195/55R15 85H CPC5

8,500.00 ден

На лагер

8,500.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006269-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Outlet

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

85

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: