195/55R16 87H CrossClimate 2

MICHELIN
-10%

195/55R16 87H CrossClimate 2

195/55R16 87H CrossClimate 2

8,487.00 ден

На лагер

8,487.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023422 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Тежински индекс

87

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: