195/55R16 87H MP62 ALL WEATHER EVO

MATADOR
-5%

195/55R16 87H MP62 ALL WEATHER EVO

195/55R16 87H MP62 ALL WEATHER EVO

5,633.50 ден

На лагер

5,633.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500377 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MP62 ALL WEATHER EVO

Тежински индекс

87

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: