195/55R16 87H N’blue HD Plus

NEXEN

195/55R16 87H N’blue HD Plus

195/55R16 87H N’blue HD Plus

5,000.00 ден

На лагер

5,000.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500598 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Тежински индекс

87

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: