195/55R20 95H DX390 XL

DAVANTI
-30%

195/55R20 95H DX390 XL

195/55R20 95H DX390 XL

4,648.00 ден

На лагер

4,648.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500313 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX390

Додадовте производ во Вашата кошничка: