195/55R20 95H PROXES COMFORT XL

TOYO
-10%

195/55R20 95H PROXES COMFORT XL

195/55R20 95H PROXES COMFORT XL

6,012.00 ден

На лагер

6,012.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501440 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES COMFORT

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: