195/55R20 95H BRAVURIS 5 XL FR

BARUM
-10%

195/55R20 95H BRAVURIS 5 XL FR

195/55R20 95H BRAVURIS 5 XL FR

6,381.00 ден

На лагер

6,381.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504369 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: