195/65R15 91T WinterContact TS870

OUTLET 2021
CONTINENTAL
-15%

195/65R15 91T WinterContact TS870

195/65R15 91T WinterContact TS870

4,207.50 ден

Out of stock

4,207.50 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA022679-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

RR

C

Профил

65

WR

B

Дијаметар

R15

Noise

70B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

91

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: