195/65R16 92V PRIMACY 4+

MICHELIN
-10%

195/65R16 92V PRIMACY 4+

195/65R16 92V PRIMACY 4+

11,799.00 ден

На лагер

11,799.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500490 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Додадовте производ во Вашата кошничка: