195/65R16C 104/102R CARGO RI

OUTLET 2021
RIKEN
-15%

195/65R16C 104/102R CARGO RI

195/65R16C 104/102R CARGO RI

4,301.00 ден

На лагер

4,301.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011026-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

R

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: