195/65R16C 104/102R CRoadian CT8

NEXEN

195/65R16C 104/102R CRoadian CT8

195/65R16C 104/102R CRoadian CT8

6,090.00 ден

На лагер

6,090.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503737 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

ROADIAN CT8

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: