195/65R16C 104T OBVA TL

TOYO
-10%

195/65R16C 104T OBVA TL

195/65R16C 104T OBVA TL

5,967.00 ден

На лагер

5,967.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502502 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OBSERVE VAN

Тежински индекс

104

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: