205/50R17 93H WinterContact TS870 P XL F

CONTINENTAL
-10%

205/50R17 93H WinterContact TS870 P XL F

205/50R17 93H WinterContact TS870 P XL F

9,981.00 ден

На лагер

9,981.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023479 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

93

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: