205/55R17 91V CPC 2 SSR

CONTINENTAL
-10%

205/55R17 91V CPC 2 SSR

205/55R17 91V CPC 2 SSR

9,909.00 ден

На лагер

9,909.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011145 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

91

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: