205/55R17 95V PRIMACY 3 XL

MICHELIN
-10%

205/55R17 95V PRIMACY 3 XL

205/55R17 95V PRIMACY 3 XL

9,117.00 ден

На лагер

9,117.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010980 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: