205/55R17 95V Proxes Comfort XL

TOYO

205/55R17 95V Proxes Comfort XL

205/55R17 95V Proxes Comfort XL

7,890.00 ден

На лагер

7,890.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500731 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES COMFORT

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: