205/55R17 95V CrossClimate 2 XL

MICHELIN
-10%

205/55R17 95V CrossClimate 2 XL

205/55R17 95V CrossClimate 2 XL

10,278.00 ден

На лагер

10,278.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023426 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: