205/55R19 97V PremiumContact 6 XL FR

CONTINENTAL
-10%

205/55R19 97V PremiumContact 6 XL FR

205/55R19 97V PremiumContact 6 XL FR

9,792.00 ден

На лагер

9,792.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501662 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 6

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: