205/55 R19 97V UHP XL RI

RIKEN
-10%

205/55 R19 97V UHP XL RI

205/55 R19 97V UHP XL RI

4,572.00 ден

На лагер

4,572.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500676 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

ULTRA HIGH PERFORMA

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: