205/60R16 96H WINTER XL TA

TAURUS

205/60R16 96H WINTER XL TA

205/60R16 96H WINTER XL TA

4,800.00 ден

На лагер

4,800.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020035 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: