205/65R15 94H MP47 Hectorra 3

MATADOR
-20%

205/65R15 94H MP47 Hectorra 3

205/65R15 94H MP47 Hectorra 3

4,144.00 ден

На лагер

4,144.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500402 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: