205/65R15 94H UltraContact

CONTINENTAL
-10%

205/65R15 94H UltraContact

205/65R15 94H UltraContact

7,686.00 ден

На лагер

7,686.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500252 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

UltraContact

Додадовте производ во Вашата кошничка: