205/65R15 94T TS860

CONTINENTAL

205/65R15 94T TS860

205/65R15 94T TS860

8,540.00 ден

На лагер

8,540.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010776 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

94

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: