205/65R15 94T WINTER TA

OUTLET 2021
TAURUS

205/65R15 94T WINTER TA

205/65R15 94T WINTER TA

4,320.00 ден

На лагер

4,320.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015317-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

94

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: