205/65R15 94H MP93 Nordicca

MATADOR
-10%

205/65R15 94H MP93 Nordicca

205/65R15 94H MP93 Nordicca

5,175.00 ден

На лагер

5,175.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503050 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

MATADOR

Шара

MP93 Nordicca

Тежински индекс

94

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: