205/70R15 96H 701 SUV RI

RIKEN

205/70R15 96H 701 SUV RI

205/70R15 96H 701 SUV RI

4,910.00 ден

На лагер

4,910.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010917 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701 Suv

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: