205/70R15 96H MP270

MILEVER
-10%

205/70R15 96H MP270

205/70R15 96H MP270

2,997.00 ден

На лагер

2,997.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503809 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MP270

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: