205/70R15 96H 701 SUV RI

OUTLET 2020
RIKEN

205/70R15 96H 701 SUV RI

205/70R15 96H 701 SUV RI

4,870.00 ден

На лагер

4,870.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010917-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701 Suv

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: