205/70R15 96T N’blue HD Plus

NEXEN

205/70R15 96T N’blue HD Plus

205/70R15 96T N’blue HD Plus

5,040.00 ден

На лагер

5,040.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500606-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Додадовте производ во Вашата кошничка: