215/45R17 91H TS850P XL

CONTINENTAL

215/45R17 91H TS850P XL

215/45R17 91H TS850P XL

11,780.00 ден

На лагер

11,780.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010596 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: